Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najważniejsze, że nie ucierpiał nikt niewinny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on był głupcem to dlaczego mam się jego głupotą przejmować? Czego żałować? Jednego durnia mniej. Nie da się go wskrzesić, nie da się go niczego nauczyć. Był durniem, zginął jak dureń i zginął jako dureń. Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ku***! TO BYL, ZAJEBISTY FACET! JEDEN Z NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ. ON TO ZROBIL, SPECJALNI, WIDOCZNIE MIAL JAKIS POWOD, NIE KLNIJCIE, TYLKO POMODLCIE SIE ZA NIEGO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najistotniejsza wiadomość w artykule... "Maszynista był trzeźwy"... Jakby nawet nie był to przecież nie on władował się facetowi w samochód gniąc go do drodze.... Jechał bo miał zieloneświatło na semaforach. Gdyby był pijany oskarżony byłby z innego paragrafu a nie to że był sprawcą tego wypadku. Nikt jednak nie myśli o tym że maszynista może po tym wypadku nie wrócić do pracy ze względów psychologicznych. "zabił" człowieka ale nie miał na to żadnego wpywy. Skład towarowy nie staje w miejscu na zawołanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE ku***! TO BYL, ZAJEBISTY FACET! JEDEN Z NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ. ON TO ZROBIL, SPECJALNI, WIDOCZNIE MIAL JAKIS POWOD, NIE KLNIJCIE, TYLKO POMODLCIE SIE ZA NIEGO !
TUSKU- jak żyć ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem co kieruje takim ludźmi - jak można pchać się na tory przy opuszczonych rogatkach? chyba, że to było samobójstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE ku***! TO BYL, ZAJEBISTY FACET! JEDEN Z NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ. ON TO ZROBIL, SPECJALNI, WIDOCZNIE MIAL JAKIS POWOD, NIE KLNIJCIE, TYLKO POMODLCIE SIE ZA NIEGO !
Popieram... zajebisty... pomocny ... pracowity...ale uparty...jak coś postanowił to tak też zrobił...zawsze tak było...żegnaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
Burak zakompleksiony napisał. Zapisz się do lekarza Marcel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak to był moj przyjaciel i wiem ze to bylo samobojstwo takze zamilcz i nie komentuj jak nie znasz osoby
WSPOLCZUJE STRATY PRZYJACIELA I SZKODA FACETA ALE SKORO TO BYL TWOJ PRZYJACIEL JAK TO NAPISALES TO WIEDZAC ZE PLANUJE SAMOBOJSTWO ALBO WIEDZAC ZE MA POWAZNE PROBLEMY TY NIC NIE ZROBILES? I TERAZ UWAZASZ SIE ZA JEGO PRZYJACIELA?? TRZEBA BYLO COS DZIALAC, ROBIC ZEBY TEMU ZAPOBIEDZ A NIE TERAZ WYPISUJESZ W KJOMENTARZACH ZE TO TWOJ PRZYJACIEL BYL ITP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asik napisał:
nigdy nie zrozumiem co kieruje takim ludźmi - jak można pchać się na tory przy opuszczonych rogatkach? chyba, że to było samobójstwo...
Jeśli to było samobójstwo to deb***ne. Mógł zabić ludzi w pociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tymi kłótniami, przekomarzaniem się, bo to nie pora i czas na takie dziecinne zabawy. Niby dorośli ludzie z Was, a zachowujecie się gorzej niż dzieci w przedszkolu. Stała się tragedia i nikt już tego nie cofnie. A każdy niech ma choć trochę szacunku dla zmarłego i powstrzyma się od pisania takich rzeczy. Nikt nie wie, dlaczego to zrobił i już się nie dowie, ale to nie znaczy, żeby bić się wpisami i robić zamieszanie. Niech każdy zatrzyma to dla siebie. Rodzinie zmarłego nie jest łatwo, wiec to uszanujcie. Oni teraz przeżywają najgorsze chwile w swoim życiu - szczególnie rodzice, bo najgorsze co mogło ich spotkać to właśnie śmierć dziecka. Nawet najgorszemu wrogowi się tego nie życzy, bo choćbyśmy byli najgorszymi ludźmi na świecie, to miejmy trochę wyrozumiałości i okażmy współczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrju napisał:
a wczoraj taka pała puławska w świdniku swoim golfem 3 po tjuninku skręcał z lewoskrętu w prawo bez kierunku.... dziś natomiast granatowa vectra na LPU miedzy swidnikiem a piaskami trzymala sie ostro przepisów na 50 jechal cale 35 przez jakies dobre 10 km... moze sie pogubil bo umie jezdzic tylko u siebie? puławskie pały won z Lublina i okolic!
wal sie ,granica polski powinna przebiegać zaraz za wiaduktem w puławach,Ukraina by was nie zaadoptowała, Białoruś też, to stwórzcie sobie swoje państwo, i naparzajcie trolejbusami po nim, dziadu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam go!! to był cwel!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arturo napisał:
Film z wypadku: http://tcho.net/WypadekNaTorach UWAGA DRASTYCZNE
Aż ciarki przechodzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
Tu sie zdziwisz bo samochód był jego matki , a na takiego jak on musiałbyś z 4 lata stać przy drodze ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz szkodliwe działanie na mózg swojej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
boze jaki ty głupi jestes człowieku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iWONA napisał:
WSPOLCZUJE STRATY PRZYJACIELA I SZKODA FACETA ALE SKORO TO BYL TWOJ PRZYJACIEL JAK TO NAPISALES TO WIEDZAC ZE PLANUJE SAMOBOJSTWO ALBO WIEDZAC ZE MA POWAZNE PROBLEMY TY NIC NIE ZROBILES? I TERAZ UWAZASZ SIE ZA JEGO PRZYJACIELA?? TRZEBA BYLO COS DZIALAC, ROBIC ZEBY TEMU ZAPOBIEDZ A NIE TERAZ WYPISUJESZ W KJOMENTARZACH ZE TO TWOJ PRZYJACIEL BYL ITP.
przy przyjacielu nie siedzi się 24 na dobę filozofie zakichany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
znam go!! to był cwel!!
Nie był cwelem tak jak ty bo nie siedział w pierdlu. Nie mierz ludzi swoją miarą. Trochę szacunku dla zmarłego i jego rodziny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...